Kim jesteśmy?

Zespół Partnerów w Biznesie powstał z inicjatywy Grupy Aureus – lidera wśród brokerów leasingu i kredytu samochodowego. Nasza firma zatrudnia ekspertów z zakresu finansowania samochodów osobowych, transportu ciężkiego,, sektora rolniczego oraz maszyn i urządzeń. Wiemy, jak odnosić sukcesy w biznesie. Zaczynaliśmy jako lokalna, dwuosobowa firma, by po 11 latach stać się przedsiębiorstwem, które na terenie całej Polski zatrudnia niemal 100 osób i realizuje roczną sprzedaż w wysokości ponad 200 mln PLN. 

 

Naszą skuteczność, umiejętność budowania relacji z klientami i kontrahentami oraz wysoką jakość oferowanych usług potwierdza fakt, że jesteśmy partnerem największych towarzystw leasingowych w Polsce, członkiem Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach oraz laureatem m.in. Złotego Laura Umiejętności i Kompetencji w kategorii Instytucja Finansowa 2017 r. Mamy głowy pełne pomysłów i wiemy jak wdrażać je w życie. Ciekawe projekty i unikalne produkty, wyróżniające nas na tle konkurencji sprawiły, że na przestrzeni ostatnich 4 lat nasza sprzedaż wzrosła niemal siedmiokrotnie! Teraz chcemy podzielić się z Partnerami naszym wypracowanym i sprawdzonym w warunkach rynkowych know-how.  

Co nas wyróżnia?

Sprawdzony model biznesowy

skuteczność naszych metod potwierdza 7-krotny wzrost sprzedaży w ciągu 4 ostatnich lat 

Doświadczenie i wiedza

zatrudniamy ekspertów z zakresu finansowania samochodów osobowych, transportu ciężkiego, sektora rolniczego oraz maszyn i urządzeń 

Brak wymogu lokalu 

nasi Partnerzy mogą prowadzić działalność mobilną 

Fast Pass 

finansowanie leasingiem i kredytem samochodowym z decyzją do 30 minut!

Leasing bez ryzyka

leasing przeznaczony dla firm transportowych bez konieczności wykupu ciągnika siodłowego

Szybkość działania

mamy możliwość finalizacji transakcji w ciągu 1 dnia 

Kompleksowa obsługa 

proces sprzedaży nie kończy się u nas na podpisaniu umowy, pomagamy klientom na każdym etapie finansowania

Specjalizacja

skupiamy się na sprzedaży produktów, w których jesteśmy ekspertami 

Finansowanie jest tylko jednym z aspektów naszej aktywności. Odnieśliśmy sukces, bo nie odcinamy kuponów od naszej działalności. Stale dążymy do zaspokojenia potrzeb klientów, oferując komplementarne produkty i usługi, dostarczane przez nasze spółki i projekty.